MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 13374067
nr 1337 4067
Sekretär
1800-tal. Bredd: 115, djup: 50 cm, höjd: 118 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:44:22
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)